En iyi işinin ehli Bloggerlar

  • 08 Haziran 2018
  • 31 kez görüntülendi.
En iyi işinin ehli Bloggerlar

Sizler için en iyi 5 Blogger

Blogger ve WordPress kullanıp Bloggerlığı en iyi yapan kişileri 2.ci yazımda paylaşmak istiyorum. Blogger olmak dan ziyade bir yazıyı eksiksiz okunaklı insanları sıkmayacak şekilde ortaya çıkarmanın zorluğu çıkardıkdan sonraki mutluluğu herkes bilemez.

7 yılımı verdiğim internet aleminde bir çok işinin ehli bloggerla tanışma fırsatım ve yazılarından faydalanma fırsatım oldu ama içlerinde sadece bir kaçı işinin ehli denilebilicek boyutda ortaya faydalı içerik çıkartabildiler. Bende dahil bir çok Blogger yazıları noksan kalıp özensiz ve tutarsız olmaktadır , ama sizlere önericeğim bloggerlar tamamen işinin ehli size bir çok konuda fayda ve bilgi saylayacak bloggerlar.

Gördüğüm en iyiden başlayarak 5 işinin ehli bloggerı sizinle paylaşıyorum. ilk ikiyi bir çoğunuz eminim tanıyorsunuzdur.

Wpmavi.com – Burak Onan

Kendisi eminim bir gün yazıyı okuyacaktır şimdiden paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Wpmavi Bloggerların eksiklerini tamamlayabiliceği bilmedikleri konularda bilgi sahibi olup net bir şekilde anlayabilicekleri bir blog. Burak içeriklerini diğer bloggerlara nazaran 4/4 lük diyebiliceğimiz bir şekilde hazırlıyor , yazılarında atladığı veya eksik bıraktığı bir nokda nerdeyse göremedim. Kendisi işinin ehli diyerek övmüyorum işinin ehliki paylaştıklarının aynı zaman da hizmetini de verebiliyor ki bu diğer blogggerlarda görebiliceğiniz durumlardan değil bir çok kategoride Burak Onan ücretli destek sağlayabiliyor ayrıntıları Bloğunda gözlemlemenizde fayda var.

Wpmavi Bloğunu kısaca anlatmak gerekirse örneğin : bir hostingalmayı düşünüyorsunuz ama nasıl alacağınızı nerden alacağınızı hangi tür hostingi almanız gerektiğini bilmiyorsunuz Wpmavi size en ayrıntılı şekilde açıklayarak bu konuda size faydalı bilgileri veriyor. Özellikle WordPress Kullanıcılarının kesinlikle düzenli olarak ziyaret etmesi gerektiğini düşündüğüm bir blog.

Burak onan bloğunda kendi bilgi birikimini çok iyi yansıtmış hemen açılan bir blog , gözü yormayan özgün editlenmiş bir tema vb bir çok şey ile farkını gösteriyor 7 senelik bilgi birikimim de özendiğim 2 bloggerdan birisidir. kendisi daha fazla övmeden siz kendiniz gözlemleyin ve Burak onanı yani wpmavi bloğunu mutlaka ziyaret edin

Wpmavi Ziyaret etmek için Tıklayın

Bloghocam.blogspot.com – Serdar Kara

Bloghocam blog yazmaya ilk Blogger ile başlamamdan kaynaklı ilk olarak tanıştığım blog sitesi , Blogger kullanıcıları başta olmak üzere bir bloğa sahip herkez hemen hemen serdar karayı yani Bloghocamı tanır. Serdar kara’da özendiğim kendisini rahatlıkla önerebiliceğim bir kişi yazılarındaki kaliteyi bir kaç makaleyi okuyarak çok rahat anlayabilirsiniz.

Blog Hocam eminim bir çok bloggera ilham kaynağı olan bir çok bloggerın işini kolaylaştıran yazılarıyla ve uzakdan destek olduğunu bildiğim bir blog. En son bu yazımı yazarken Bloghocamın 3118 Blog takipçisi bulunuyordu ve eminim daha da artıp bir çok kişiye faydalı olacaktır. Bloghocamı ziyaret edip E-Mail ile abone olmayı unutmayın ..

Blog hocam gerek yeni başlayanlar olsun herekese faydalı olabilicek içeriklere yer veren görebiliceğiniz en kaliteli bloglardan birisi bunu Wpmavi için de söylediğim gibi Bloghocam.blogspot.com adresini ziyaret edip görebilirsiniz.

Bir gün Bloghocam ve Wpmavi ile oturupbir sohbet etmek , kendilerinin bilgi birikimlerinden ve tavsiyelerinden faydalanmak istiyorum.

Bloghocamı Ziyaret etmek için Tıklayın

Blogokulu

İlk blgim olmadan yapmaya çalıştığım bir bloğun örneği olan Blogokulu Blogspot Kullanıcıları için oldukça faydalı bir blog. Blogokulu sizlere Blogger Kodlarının yanında Blog hakkında merak ettiğiniz veya ilginizi çekebilicek bir çok yazıyı barındırıyor. Normalde Kod paylaşımı yapılan bloglarda takipçi görmek zordur ama blogokulunun 788 takipçisi ben bu yazıyı yazarken var , yani blogokulu diğer kod paylaşımı yapan bloggerlara göre farkını ortaya koyduğunu düşünüyorum.

2012 yılın’dan bu yana Blogokulu 5 Milyon Çoğul Gösterimle bende dahil bir çok bloggera bazı konularda destek sağlamıştır. Blogokulu Kopya içerik olmayıp paylaşımlarını özenle yapan ne yaptığını ne paylaştığını bilen bir blog sitesidir ziyaret etmenizi tavsiye ederim

Blogokulu Ziyaret Etmek için Tıklayınız

Ehliblog.com – Ozan Başer

Ehliblog  zaman zaman karşılaştığım bloglardan birtanesi sizlere bana bir kaç blog say dediğiniz de ilk 10 da aklıma rahatlıkla gelebilicek bir blogdur. Ehliblog‘da Bir çok diğer bloggerlarda olduğu gibi işinizi koalylaştırabilicek aramadığınız halde size fayda sağlayabilicek bir çok paylaşımı bulabilirsiniz , özellikle yine blog yazarlarının takip etmesi gerektiğini düşündüğüm tavsiye edebiliceğim bir blog sitedir.

Ehliblog Ziyaret etmek için Tıklayınız

Fozdemir.com – Fatih Özdemir

Neden Fozmeir bloğuna yolum düştüğünü hatırlamıyorum ama bir kez girdikten sonra ara ara ziyaret edip ilgimi çeken yazılara bakıyorum , genel olarak da çoğu yazı ilgimi çekiyor , Fatih Özdemir ilk önerilerime rağmen aslın da Blogger tanımına nerdeyse tam uyabilicek kişi , Fozdemiri anlatmak yerine sizlerin ziyaret etmesini isterim. Ayrıca kendisi Blog yazarlığının yanında Video çekimlerinde de bulunacak .

Fozdemir ziyaret etmek için Tıklayınız

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ